September 26, 2018

Tréning 2.0

Už nechcem robiť obyčajné skupinové cvičenie.
Chcem posunúť trénovanie na vyšší level !
Dlho som čakal na správnu chvíľu, no správna chvíľa, miesto, alebo počasie nebudú nikdy. Už však cítim, že chcem ľuďom odovzdávať na tréningoch viac. Je mnoho ľudí v branži, ktorí sa venujú pohybu na úplne inej úrovni ako väčšina. Chcem byť jedným z nich. Preto by som Vám rád predstavil nový komplex tréningov, ktorý pre Vás pripravujem.

Pracovný názov je Tréning 2.0.
Dva nula preto, že tréningy číslo dva nasleduje po jednotke a označuje niečo čo je viac ako jedna. Tréning dva nula, chce byť miestom pre ľudí, ktorých naozaj zaujíma kvalita pohybu, optimalizácia záťaže, maimalizácia benefitov z tréningu, minimalizácia rizika a hlavne dlhodobá udržateľnosť tréningového nasadenia. Nejedná sa o jeden druh tréningu, ale práve o komplex rôzne zameraných tréningových jednotiek rozdelených v týždni tak, aby si každý vedel optimálne nastaviť svoj plán podľa cieľov ktoré sleduje.

Úloha to je neľahká a z ďaleka neplánujem ísť touto cestou sám. Postupne by som chcel byť súčasťou rovnako motivovaných ľudí, posadnutých kvalitou ako som sám. Dnes mám jedného parťáka a verím, že ak sa ľuďom bude náš projekt páčiť čoskoro nájdeme ďlaších členov tímu. Na začiatku výber tréningov nebude zrejme najväčší v Európe, no o to viac ich  chceme vyvážiť naozaj veľkou starostlivosťou a vysokou odbornosťou.

Ročne do seba a svojeho vzdelania investujeme, už môžem s čistým svedomím povedať cez tisíc €. Informácie zdieľame, diskutujeme, konfrontujeme, porovnávame, skúšame, pracujeme na sebe. Chceme patriť k špičke v obore a to sa nedá za jednu noc. Je to cesta, ktorú si treba vyšliapať. Dnes sa už ale cítime iní ako ostatní a rozhodli sme sa ísť s kožou na trh.
Verím že náš koncept si nájde priaznivcov a postupne vznikne silná komunita ľudí, rozsiahla akadémia s bohatým výberom zaujímavých tréningov a partia bláznov čo to spolu budú ťahať.

Comments are closed.