Tréning
Pohyb šitý na mieru

Každé telo je iné a preto je aj môj prístup vysoko individuálny

Základná tréningová jednotka trvajúca 55min. počas ktorej klient odo mňa dostane maximálnu pozornosť a starostlivosť. Tréning zostavený na mieru podľa spoločne stanovených cieľov.

Nadštandardná starostlivosť s kompletnou diagnostikou, následnou prácou na odstraňovaní nesprávnych pohybových stereotypov, disbalancií a patológií cez individuálny tréningový proces až po zložité a výkonnostne náročné cvičenia.

V.I.P. v pravom slova zmysle. Kompletná starostlivosť nadštandartnej úrovne bez časových a priestorových obmedzení s množstvom doplnkových služieb ako masáže, výživové poradenstvo, kinesio tapeing, fyzio…

   

Starostlivosť pre športové kluby v rámci kompenzačnej, kondičnej, silovej či po úrazovej príprave teamov. Presná náplň je predmetom dohody.

V rámci tréningu, cvičenia, pohybu je práca s klientom veľmi individuálna a vždy sa v rámci možností snažím čo najviac prispôsobiť špecifickým potrebám každého človeka. Vieme sa dohodnúť prakticky na akejkoľvek spolupráci aj mimo základné služby ktoré ponúkam a preto ma neváhajte kontaktovať s akoukoľvek otázkou.